SOPRANINO - OBAL NA SOPRÁNOVÉ/ ZOBCOVÉ FLÉTNY

11 položek celkem
SOPRANINO - Obal na sopránovou flétnu modrá reflex
249 Kč

SOPRANINO z dílny HD. Obal na sopránovou flétnu ve velmi oblíbené reflexní modré barvě

Kód: OZ8A16
SOPRANINO  - Obal na sopránovou flétnu růžová reflex
249 Kč

SOPRANINO z dílny HD. Obal na sopránovou flétnu ve velmi oblíbené reflexní růžové barvě

Kód: OZ8A17
VÝŠIVKA JMÉNO/MONOGRAM SOPRANINO
80 Kč

Výšivka jména nebo monogramu na obal na flétnu - SOPRANINO. Do poznámky prosím napište požadovaný text, tak jak má být vyšito (jméno - monogram). Styl písmu odpovídá výšivce...

Kód: 1988
249 Kč

Obal na zobcovou nebo sopránovou flétnu pro ochranu nástroje a příslušenství. Udělejte radost malému hudebníčkovi a pořiďte mu obal na flétničku - za přípatek i s výšivkou jména:)

Kód: OZOO2
249 Kč

Barevný obal na zobcovou flétnu pro ochranu nástroje a příslušenství. Barvevná kombinace růžová a zelená neon se hodně líbí holčičkám, které mají svou flétničku opravdu rády :)

Kód: OZ6L2
249 Kč

SOPRANINO z dílny HD. Obal na sopránovou flétnu v kombinaci černé a bílé pro ochranu nástroje a příslušenství

Kód: OZ8A6
249 Kč

Obal na sopránovou flétnu pro ochranu nástroje a příslušenství v modré barvě je vhodné pro kluky, kteří začaly hrát na zobcovou flétničku. A aby byla radost těchto hudebních...

Kód: OZ8A11
249 Kč

Barevný obal na sopránovou flétnu pro ochranu nástroje a příslušenství. Kombinace červené a černé barvy vhodná pro kluky a malé holky, malé hudebníky :) Popřípadě zvolte navíc...

Kód: OZ8A7
249 Kč

Obal na sopránovou flétnu pro ochranu nástroje a příslušenství v konzervativní černé barvě. Za příplatek můžete mít obal opatřený jménem :)

Kód: OZ8A15
249 Kč

Originální barevný  obal z dílny HD na sopránovou flétnu - SOPRANINO - pro ochranu nástroje a příslušenství. Udělejte radost malému muzikantovi a pořiďte mu barevný obal :)

Kód: OZ8A14
249 Kč

Obal na sopránovou z barevné řady SOPRANINO -  flétnu kombinace barev žlutá a růžová.

Kód: 1923

Barevné obaly na sopránové a zobcové flétny SOPRANINO z dílny HO. Udělejte malým hudebníkům radost a pořiďte jim obal na flétnu dle jejich přání a v jejich oblíbených barvách a třeba i s výšívkou jména ! 

Pořiďte jim jedinečný originál !

havní baner