OBAL NA TUBU

1 položek celkem
DS1 2428 exp v2 nahl
6 000 Kč –16 %
OBAL NA TUBU
Na objednávku
5 000 Kč

Polstrovaný obal na tubu. Kvalitní ochrana, nízká váha. Kapsa na noty. Otevírání na zip po obvodu. Objednat pouze jako zakázkovou výrobu. Vypňte prosím poptávkový formulář.

Kód: 952

Obal na tubu dodáváme na zakázku dle požadavků klientů.  Cena uvedená u produktu obal na tubu je pouze ilustrační a může se měnit dle požadavků na vybavení obalu (kapsa, výztuha, varianta otevírání aj. Pro přesnější kalkulaci je nutné nás přímé kontaktovat  viz. níže kontaktní údaje.

 obal na tubu

Česká značka Hanácká dílna představuje nejvyšší kvalitu výroby měkkých obalů na hudební nástroje variantou tzv. "Big Bag" obalů. Výrobky Hanácké dílny jsou nezaměnitelné nejen kvalitou provedení, ale také originálním designem a  použitím vysoce kvalitních materiálů, které se liší od konkurence nejen svou kvalitou, nízkou hmotností a téměř doživotní výdrží, ale také zajímavými barevnými kombinacemi, díky kterým budete nezaměnitelní a originální.  Na vybrané produkty používáme pro výztuhu speciální PUR pěny, které váš nástroj nebo hudební techniku ochrání lépe než standardní levné náhražky.

Pro absolutní ochranu, která je srovnatelná s tvrdými skořepinovými obaly používáme unikátní technologii "CASE BAG", což je kombinace výztuhy z PUR pěny a tvrdého plastu. Tento obal poskytuje absolutní ochranu nástroje a současně si zachovává lehkost a variabilitu obalu "BIG BAG".

Všechny naše výrobky jsou vyrobeny ručně s největší péčí. Dostáváte HAND MADE produkt, který vyrobil konkrétní člověk z naší dílny. 

OBAL NA TUBU DODÁVÁME POUZE NA ZAKÁZKU S DODACÍ LHŮTOU 14 DNÍ. V PŘIPADĚ ZÁJMU VYPŇTE PROSÍM POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ NEBO NÁS KONTAKTUJTE NA TEL. ČÍSLE +420 724 006 527 nebo emailem polak@hanackadilna.cz