OBALY NA HUDEBNÍ TECHNIKU 

 

 

Představujeme originální řadu obalů na hudební techniku. Většinu výrobků realizujeme formou zakázkové výroby. V této sekci vám představíme výrobky, které jsme vybrali pro prezentaci nejčastěji se opakujících požadavků na obaly pro hudební techniku.

V této kategorii naleznete: Obal reproduktory, obal na mikrofony, obal mixážní pulty, obaly na keyboardy, velké vyztužené tašky na hudební techniku, obaly a pořadače na stojany, obaly na světla a mnoho dalšího... Vše ostatní, co nenajdete v této sekci vyrábíme zakázkově, stačí tedy vyplnit poptávkový formulář nebo napsat na email polak@hanackadilna.cz a my vás budeme následně kontaktovat s navrženým řešením.

Naše výrobky jsou nezaměnitelné nejen kvalitou provedení, ale také originálním designem a  použitím vysoce kvalitních materiálů a výztuh, které se liší od konkurence nejen svou kvalitou, nízkou hmotností a téměř doživotní výdrží, ale také zajímavými barevnými kombinacemi, díky kterým budete vy naši zákazníci nezaměnitelní a originální.  Většina produktů je originálem, vytvořeným přesně dle praktických požadavků hudebníků.