OBAL NA TYMPÁN

Kód: 1599
1 hodnocení
5 500 Kč 5 500 Kč / 1 ks
Skladem (3 ks)

Obaly na tympány a také na velké bicí nástroje patří mezi naše dlouhodobé obalové STAR  a troufáme si tvrdit, že produkujeme jedny z nejlepších obalů na zakázku na tyto unikátní nástroje.  

Máme za sebou úspěšné realizace několik desítek obalů pro známé, ale také více známé hudební uskupení od filharmonie po nejrůznější orchestry a to nejen z ČR, ale také ze zahraničí.

Naši zákazníci požadují na citlivá místa nástrojů použít speciální "CASE BAG" výztuhu (kombinaci pěnové výztuhy s plastovou deskou, speciální madla nebo popruhy pro nošení, požadovali různé barevné variace a specifické výšivky.

Obal na typán, který je zde vyobrazen je jen ukázkou jednoho z našich řešení. Slouží spíše jako inspirace. Cena je pouze ilustrační a představuje průměrnou cenu za kterou lze obal na tympánl pořídit a odvíjí se  od vašich požadavků.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

OBAL NA TYMPÁN

Výztuha typu "CASE BAG"

Jedná se o speciální výztuhu, která vzniká kombinací 10-12 mm lehké PUR pěny v kombinaci s tvrzenou 2 mm plastovou deskou. Tato výztuha má podobné vlastnosti jako tvrdý CASE obal, ale současně je velmi lehká. Pro výrobu tohoto CASE BAG obalu používáme LASEROVÉ řezní plastů na požadovanou velikost a tvar. Tento obal vám zaručí maximání ochranu proti proražení obalu, spadnutí případně chrání proti nesprávné maipulaci aj. 

Na obal dáváme 5 let záruku a následně ručíme za pozáruční servis ! 

VÝŠIVKA
Protože vlastníme strojový vyšívák, není pro nás problém zhotovit kvalitní výšivku (název souboru, školy, loga, jména atd.)

Dle požadavků vám zhotovíme madla, ramenní popruhy jakékoliv velikosti a další na základě vašich požadavků a představ. Případně poradíme z našich zkušeností, jaké řešení se rozhodně osvědčio. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: OBALY NA ZAKÁZKU (ATYPICKÉ HUDEBNÍ NÁSTROJE)
Záruka: 5 let
Hmotnost: 2 kg