OBAL NA HARFU

Kód: 1600
2 hodnocení
5 000 Kč

Obaly na harfu zařazujeme do svého portfolia iiž několikátým rokem a jedná se o jeden z nejsožitějších obalů na realizaci. Můžeme se pochlubit úspěšnými referencemi z realizací těchto obalů na různé typy Harf.

Zde opravdu platilo, že každá zakázka byla něčím jiná a specifická. Naši zákazníci u některých obalů vyžadolovali speciální "CASE BAG" výztuhu (kombinaci pěnové váztuhy s plastovou deskou, speciální madla nebo popruhy pro nošení, požadovali různé barevné variace a specifické výšivky.

S každou novou zakázkou jsme se seznamovali s různými potřebami zákazníků. Je tedy dost pravděpodobné, že to o čem přemýšlíte jsme již v některé z našich zakázek realizovali. proto se neváhejte na nás obrátit. Navrhneme vám dle vašich požadavků realizaci řešení a kalkulaci obalu dle vašeho přání.

Obal na harfu, který je zde vyobrazen je jen ukázkou jednoho z našich řešení. Slouží spíše jako inspirace. Cena je pouze ilustrační a představuje průměrnou cenu za kterou lze obal na cimbál pořídit. Samozřejmě ale závisí na vašich požadavcích.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

OBAL NA HARFU

Výztuha typu "CASE BAG"

Jedná se o speciální výztuhu, která vzniká kombinací 10-12 mm lehké PUR pěny v kombinaci s tvrzenou 2 mm plastovou deskou. Tato výztuha má podobné vlastnosti jako tvrdý CASE obal, ale současně je velmi lehká. Pro výrobu tohoto CASE BAG obalu používáme LASEROVÉ řezní plastů na požadovanou velikost a tvar. Tento obal vám zaručí maximání ochranu proti proražení obalu, spadnutí případně chrání proti nesprávné maipulaci aj. 

Na obal dáváme 5 let záruku a následně ručíme za pozáruční servis ! 

VÝŠIVKA
Protože vlastníme strojový vyšívák, není pro nás problém zhotovit kvalitní výšivku (název souboru, školy, loga, jména atd.)

Dle požadavků vám zhotovíme madla, ramenní popruhy jakékoliv velikosti a další na základě vašich požadavků a představ. Případně poradíme z našich zkušeností, jaké řešení se rozhodně osvědčilo. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: OBALY NA ZAKÁZKU (ATYPICKÉ HUDEBNÍ NÁSTROJE)
Záruka: 5 let
Hmotnost: 2 kg

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení