OBAL NA HARFU

Kód: 1600
3 hodnocení
5 000 Kč

Obaly na harfu zařazujeme do svého portfolia již několikátým rokem a jedná se o jeden z nejsložitějších obalů na realizaci. Můžeme se pochlubit úspěšnými referencemi z realizací těchto obalů na různé typy Harf.

Zde opravdu platilo, že každá zakázka byla něčím jiná a specifická. Naši zákazníci u některých obalů vyžadovali speciální "CASE BAG" výztuhu (kombinaci pěnové výztuhy s plastovou deskou, speciální madla nebo popruhy pro nošení, požadovali různé barevné variace a specifické výšivky.

S každou novou zakázkou jsme se seznamovali s různými potřebami zákazníků. Je tedy dost pravděpodobné, že to o čem přemýšlíte jsme již v některé z našich zakázek realizovali. proto se neváhejte na nás obrátit. Navrhneme vám dle vašich požadavků realizaci řešení a kalkulaci obalu dle vašeho přání.

Obal na harfu, který je zde vyobrazen je jen ukázkou jednoho z našich řešení. Slouží spíše jako inspirace. Cena je pouze ilustrační a představuje průměrnou cenu za kterou lze obal na harfu pořídit. Samozřejmě ale závisí na vašich požadavcích.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

OBAL NA HARFU

Výztuha typu "CASE BAG"

Jedná se o speciální výztuhu, která vzniká kombinací 10-12 mm lehké PUR pěny v kombinaci s tvrzenou 2 mm plastovou deskou. Tato výztuha má podobné vlastnosti jako tvrdý CASE obal, ale současně je velmi lehká. Pro výrobu tohoto CASE BAG obalu používáme LASEROVÉ řezní plastů na požadovanou velikost a tvar. Tento obal vám zaručí maximální ochranu proti proražení obalu, spadnutí případně chrání proti nesprávné manipulaci aj. 

 

VÝŠIVKA
Protože vlastníme vyšívací stroj, není pro nás problém zhotovit kvalitní výšivku (název souboru, školy, loga, jména atd.)

Dle požadavků vám zhotovíme madla, ramenní popruhy jakékoliv velikosti a další na základě vašich požadavků a představ. Případně poradíme z našich zkušeností, jaké řešení se rozhodně osvědčilo. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: HUDEBNÍ OBALY
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2 kg